Zakończenie roku szkolnego klas trzecich Katolickiego Gimnazjum

<?php the_title(); ?>

W czwartkowe popołudnie 21 czerwca br. spotkaliśmy się, aby pożegnać uroczyście uczniów klas trzecich Katolickiego Gimnazjum. Po Mszy św. w hali sportowej odbyła się część oficjalna. Pani Dyrektor podsumowała wysiłek 3 lat nauki absolwentów, zaś wychowawcy wręczyli nagrody i wyróżnienia. Nie zabrakło też podziękowań ze strony absolwentów i ich rodziców. Po części oficjalnej uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali krótki program artystyczny, pod kierunkiem p. Katarzyny Nadachewicz, wychowawczyni kl. 3 b Katolickiej Szkoły Podstawowej, p. Małgorzaty Olechno, nauczycielki muzyki, p. Magdaleny Radajewskiej-Czelej oraz p. Renaty Dabrowskiej, nauczycielek języka angielskiego.

Życzymy wszystkim absolwentom wspaniałych wakacji, dobrych decyzji i przyjaciół wokół!