Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 – KG

 

Imię i nazwisko osoby prowadzącej Rodzaj zajęć Szkoła Klasy Dzień i godzina Miejsce
Magdalena Kalisz konsultacje KG II a poniedziałek

14.40 – 15.25

sala 37
Magdalena Kalisz konsultacje KG I a, I c poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 37
M. Kalisz, K. Bartoszuk, M. Sawczuk, ks. D. Gutowski Szkolne Koło Caritas KG, KLO I – III sobota raz w miesiącu 9.00 – 11.00 sala 37
Aneta Citkowska konsultacje KG, KLO I piątek

14.40 – 15.25

sala 28
Aneta Citkowska koło geograficzne KG I – III czwartek

14.40 – 16.20

sala 28
Katarzyna Lankau przygotowanie do egzaminu z języka polskiego KG III środa

13.45 – 15.15

sala 23
Katarzyna Lankau konsultacje KG III a, II b poniedziałek

14.30 – 15.25

sala 23
Katarzyna Lankau zajęcia wyrównawcze KG I b, I d wtorek

14.30 – 15.25

sala 23
Katarzyna Lankau koło gier planszowych KSP, KG, KLO IV, I – III raz w miesiącu- termin ustalany na bieżąco sala 23
Anna Bielawska spotkania animatorów KG II, III raz w miesiącu – termin ustalany na bieżąco sala 8
Elżbieta Sadowska koło plastyczne KG I – III środa

14.30 – 15.15

sala 26
Aneta Wilczewska wieczorki chemiczne KG, KLO I – III ostatni piątek miesiąca

18.00 – 19.30

sala 33
Aneta Wilczewska koło chemiczne KG II, III poniedziałek

15.20 – 16.05

sala 33
Łukasz Olechno zespół wokalno-instrumentalny KSP, KG, KLO IV, I – III piątek

14.30 – 15.25

sala 25 lub 19
Radosław Werpachowski konsultacje, laboratorium KG I – III poniedziałek

14.30 – 15.25

sala 39
Katarzyna Bartoszuk przygotowanie do egzaminu z języka polskiego KG III b środa

13.45 – 14.30

sala 24
Katarzyna Bartoszuk koło języka polskiego KG I – III piątek

14.40– 15.25

sala 24
Katarzyna Bartoszuk konsultacje z języka polskiego KG I – III termin ustalany na bieżąco sala 24
Urszula Jurkowska koło teatralne KG, KLO I – III w zależności od przedsięwzięcia sala 26
Tomasz Klimczuk futsal – piłka nożna KSP, KG, KLO IV, I – III poniedziałek

14.30 – 16.00

hala
Izabela Łuczaj koło biologiczne KG I – III środa

14.40 – 15.30

sala 40
Jacek Markiewicz piłka nożna KSP, KG, KLO IV, I – III wtorek

14.30 – 16.00

hala
Monika Muszyńska konsultacje KG II, III wtorek

14.30 – 15.30

sala 33
Urszula Harasimowicz konsultacje KG, KLO I, II środa

15.30 – 16.15

sala 19
Małgorzata Kamińska koło historyczne KG II, III piątek 14.45 – 15.30

sobota 8.30 – 10.00

sala 38
Małgorzata Kamińska konsultacje KG Ia, IIa, IIIa, Ib według zgłaszanych potrzeb sala 38
Joanna Carewicz konsultacje KG, KLO I – III sobota ustalona z uczniami sala 20
Joanna Lul koło historyczne KG I czwartek co 2 tygodnie

14.30 – 15.30

sala 25
Joanna Lul przygotowanie do egzaminu KG III b czwartek co 2 tygodnie

14.30 – 15.25

sala 25
Joanna Ptaszyńska zajęcia sportowe KSP, KG, KLO IV, I – III środa 15.30 – 16.30

czwartek 15.30 – 16.30

hala
Marta Bagan konsultacje KG Ib, IIb, wtorek, środa

14.30 – 15.25

sala 27
Marta Bagan przygotowanie do egzaminu KG III poniedziałek

14.30 – 15.25

sala 27
Paulina Tenderenda konsultacje KG II a środa

14.30 – 15.15

sala 37
Paulina Tenderenda konsultacje KG I a poniedziałek

7.15 – 8.00

sala 37
Marzanna Bieluczyk konsultacje KG, KLO I czwartek

14.30 – 15.15

sala 1
Ks. Dariusz Gutowski piłka nożna KG, KLO I – III piątek

14.30 – 16.00

hala
Aneta Uścińska-Walesiuk konsultacje KG, KLO I – III poniedziałek

14.30 – 15.25

sala 29
Aneta Uścińska-Walesiuk przygotowanie do egzaminu KG III b Wtorek

14.00 – 15.25

sala 29
Aneta Uścińska-Walesiuk przygotowanie do konkursu KG I – III środa co 2 tygodnie

13.35 – 15.25

sala 29
Magdalena Radajewska-Czelej konsultacje KG, KLO I – III Czwartek

13.45 – 14.30

sala 1
Marta Kudzinowska konsultacje KG, KLO I – III Wtorek

14.30 – 15.25

sala 39
Magdalena Brzozowska koło języka angielskiego KG, KLO I – III Sobota

10.00 – 11.30

sala 11